Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a térdemmel?...

Mi lehet a baj a térdemmel? Miért érzem ezt a feszítő érzétt, ha be akarom hajlítani?

Figyelt kérdés

4 napja nehéz behajlítani a jobb térdemet, de orvoshoz még nem tudtam menni, a héten nem is fogok tudni.

Ma voltam vásárolni, le kellett volna guggolnom, hogy az alsó polcot is meg tudjam nézni, de nem bírtam, mert olyan, mintha a sípcsontom teteje feszítené fel a térdkalácsomat, és nem hajlik a lábam.

Ülni is nehéz már. Fájadalmat nem érzek egyébként, csak ezt a feszítő érzést, de ez is elég kellemetlen.

Még a buszra is alig tudtam fellépni... Igazából járás közben sem hajlik rendesen.


Naponta 50-60 percet taposógépezek, utána 10 percet nyújtok, nem éreztem, hogy eközben sérültem volna le, régóta csinálom ezt naponta, de ilyen még soha nem volt.


Tud esetleg segíteni valaki, hogy mi lehet a bajom?


2013. júl. 22. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az ízületi üregbe folyadék kerül, akkor nem tudjuk behajlítani a térdünket. Ez a folyadék lehet vér, de lehet savós jellegű izzadmány is. Ez lehet sérüléstől, egy pici csavaró jellegű meghúzódás is okozhat ilyet, de esetleg most induló nagy izületeket érintő betegség első tünete is lehet.

Gondolom most nem taposógépezel.

Amikor csak lehet pihentesd, polcold fel és jegeld.

Persze mielőbb keress fel szakembert / orthopédia/

2013. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta is taposógépezek, amióta jelentkezett ez a feszítés, annyira nem kell közben behajlítanom a térdem, így nem okozott problémát. Terveztem mára is, de az, hogy nem bírtam leguggolni eltántorított, így ma pihenni fogok.

Köszönöm, hogy írtál! Jövőhéten mindenképp elmegyek orvoshoz is.

2013. júl. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!