Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a térdemmel?

Mi lehet a baj a térdemmel?

Figyelt kérdés

Még októberben voltam el futni a barátnőmmel, estére bedagadt a térdem, nehezen tudtam ráállni, elmentem a sürgősségire, szalaghúzódást állapítottak meg. Mivel nem javult, kezdett bevizesedni, fájt, ezért visszamentem a traumatológiára, ahol további pihentetést javasoltak. Múlthéten ismét kénytelen voltam kontrollra menni, de csak megtapogatták és visszarendeltek 27.-ére. Még az első alkalommal készült röntgen, azóta semmi. Lehetséges, hogy szalagszakadás? Mi lehet a baj?

16/L


2012. nov. 20. 20:02
 1/3 anonim válasza:
hát lehet hogy tényleg el van szakadva vagy nekem pl most az van hogy a csontmagom elvált a térdemtől olyan minth vlm. kiharapta volna de az is lehet hogy nincs elszakadva csak megvan rolytosodva ....de mongyuk hány éves vagy?? mert akk nagyábból megtudom mondani hogy amire én gyanítok-e vagy sem.... de szerintem jobb lenne ha Nyíregyházán nézetnéd meg Noviczki Miklós főorvossal.....
2012. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok :) Sopronban lakom, ezért a nyíregyházi orvos kicsit távol van :(
2012. nov. 24. 16:20
 3/3 anonim válasza:
ahha ... lehet hogy az a baja mint nekem ..... olyan érzés mintha a térdedbe 10000 kést szúrnának??
2012. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!