Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a térdemmel?

Mi lehet a térdemmel?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves srác vagyok és kosarazok.Nem profi szinten csak az itteni klubba kisebb osztályt.Múlt nyáron elhatároztam ,hogy elmegyek lefutom a félmaratont.Bejelntkeztem jóval a verseny előtt,mivel olcsóbban kijött így .Amikor kezdtem volna edzeni lebetegedtem és 2 hétig ágyban feküdtem (hasmenés,gyomor probléma stb.),és így kimaradt két hetem Jött a verseny úgyhogy nagyon belehúztam az edzésbe.A versenyen olyan 10km-nél elkezdet fájni a jobb lábamon a térdem külső része .Lefutottam végig ,de akkor már nagyon fájt.Másnap elmentem orvoshoz azt mondta ,hogy megvan erőltetve az ín a lábamba .Kiirt ilyen gyógytornára meg meleg pakolásra.Ez Júliusba történt utána meccseken még mindig fájt de az után pihentetem abbamaradt.Most gondoltam megint elkezdek futni és olyan 8 km után ugyan úgy fáj a térdem mint nyáron..Mi lehet vele ? Futó cipőbe futottam havon(az éven kétszer próbáltam futni mind a 2x fájt.)Azelőtt jártam be edzésekre ott igaz nem futottunk annyit ,de ott nem fájt.
2013. jan. 19. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok kalcium, meg Proenzi 3 porcerősítő. Esetleg röntgen.
2013. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy többet akar a szarka, de nem bírja a farka. És ezt nem rosszindulatilag írom. Vagy kisebb edzésekkel, formába hozod a térded, vagy elmész szakorvoshoz. De nem erőlteted ész nélkül. Gondolom, még fiatal vagy, és sokáig kell a térded.
2013. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges ,hogy nagyon túlhajszoltam megint .Azért mennék mert mellette jó formába van a testem és nem vagyok fáradt nem érzem magamon se a lábamon.De lehet ,hogy vissza kéne venem
2013. jan. 19. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt szakembertől kéne inkább megkérdezned. Az viszont látatlanban nem fogja tudni. Sportorvoshoz mehetsz ilyen problémával.
2013. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!