Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom ettől az...

Lehet valami bajom ettől az egésztől?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel kilenctől délután fél kettőig aludtam, ha jól számolom, az 4 és fél óra. Előtte előző nap nappal végig, ugye éjjel voltam fent. Aztán ma éjfélkor lefeküdtem de most 5kor még mindig nem aludtam. 5 órát forgolódtam és nem tudtam elaludni, pedig fáradt vagyok. Megittam már két kávét, amúgy nagyon nem kávézok. Most még egy hosszú utazásnak nézek elébe, hétkor indulok és délre érek a célba, mindezt busszal, meg pár átszállással. A buszon nem alhatok, mert egyedül megyek és nem lesz ki felébresszen, meg ha elaszok, nem tudok majd felkelni. Szóval csak délután alhatok megint pár órát mert délután öttől megint program van. Kicsit be-beszúr a mellkasom, fáj a fejem és nagyon fáradt vagyok. Lehet valami bajom, hogy ilyen keveset alszok?

Igazából attól félek, hogy kibukom, elájulok vagy rosszul leszek, vagy valami hasonló..

Mit gondoltok?


15/L



2013. júl. 20. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az is benne van a pakliban,h ha hosszabb ideig nem alszod ki magad,tényleg rosszul leszel. De az szinte biztos,h a buszút alatt el fogsz aludni. Állíts be telefont ébresztőre,mert alvásra szükséged lesz.
2013. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem aludtam aznap a buszon, csak mikor megérkeztem akkor 3 órát, utána felkeltem majd hajnali fél négytől másnak reggel 9ig aludtam. Aránylag jól bírtam, csak mikor megérkeztem annyira fáradt voltam már, hogy az álmosságtól alig tudtam aludni. Furcsa volt..
2013. júl. 22. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!