Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek ugye nem lessz...

Nagyon félek ugye nem lessz szívinfarktusom? (SOS)

Figyelt kérdés
régebben is volt már ilyen, de nagyon félek hogy az van.. fáj a mellkasom baj oldalt 1 ponton, és zsibbad néha a kezem (bal) légszomjam is van..!! voltam már fél éve kivizsgálásom ez miatt. nem volt semmi szervi eltérés. de megint fáj. akkor azt mondták hogy pánik de ne mtudom.. eléggé pánikolós vagyok 15/F

2013. júl. 18. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az. Szorongás, pánik.
2013. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem is az volt, mint az első írt.
2013. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Napok óta fája a mellkasod, írtad már többször is / előtte talán a máj tájon fájt, az előtt meg a hasad nem?/ Ha szívinfarktusod lenne már rég nem itt ülnél.

Menj el most már kondi terembe, szerintem minden nap másfél órára és tedd oda magad rendesen, amit csak tudsz hozd ki magadból. Meg fogod betegíteni magadat, őrlődsz itt a testi tüneteid felet, ami a egyszerűen a rossz tartásodtól is lehet.

A pánik betegséget pedig a pszichológusok tudják jól kezelni és a problémát feltárni.

Lépni kéne már, mert ez itt ezen az oldalon sosem tudod megoldani, szembe kéne már nézni saját magaddal, amúgy férfi módjára.

Ha így folytatod előbb-utóbb pszichiátriára kerülsz, nem hiszem , hogy akár most akár az elmúlt napokban jól érzed magad a saját bőrödben.

Szóval kezd el a terápiás beszélgetéseket végre, mert ebbe bele fogsz őrülni. Hidd el nincs szív infarktusod, 15 évesen mitől lenne, szomatizálsz.

Az ember változatos tüneteket tud produkálni kóros szervi eltérés nélkül.

Szerintem nem jó így élni a mindennapjaidat és ahogy az ábra mutatja te ebből egyedül nem tudsz kijönni.

Szóval keressetek egy jó pszichológust és vesd bele magad a sportba, foglald le magad, tevékenykedj. Vagy akár menj el közben egy intenzív nyelvtanfolyamra, hidd el később ez is jól jön.

Vagy jó neked , hogy jönnek ezek a testi tünetek folyamatosan? Lehet ezt egy életen keresztül csinálni, de minek.Nem erre születtünk és te sem tudod ilyen állapotban a legjobbat kihozni.

Szóval a neten keresztül nem fogsz meggyógyulni, keress szakembert.

2013. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tünetekkel jár. De én gyerekkoromban (most 34 év) szívműtéten estem át. Gondolhatod, hogy mindig azt képzelem, hogy ennyi volt, eddig bírta a "beteg" szívem. De mindig "túléltem". Most is előjött a tünet (bal oldali fájdalom, hányinger, émelygés), így ismét kardiológián voltam, kontrollon. Mert a pszichológus tanácsolta, hogy menjek. Jövő héten lesz terheléses vizsgálat, de nem hiszem, hogy a szívemtől lenne a probléma.
2013. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
milyen szívműtéten esett át?
2013. júl. 22. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:

2 éves koromban, fordított vérkeringés. Évente járok vele kontrollra, de a pánik alatt féletem, hogy a szívemmel van a baj, nem is a pánikkal. Most is ilyen "megerősítésként"-i vizsgálat közben vagyok, hogy ugye nem a szívem.

Jövő hét szerdán megyek terhelésre.

2013. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megjöttem a terheléses vizsgálatról. Olimpiai szintet futottam, azt mondta, semmi baja a szívemnek. Lehet, tényleg a pánik okozza az időnkénti rosszullétet.
2013. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm.
2013. júl. 31. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!