Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyagcsere gyorsítás?

Anyagcsere gyorsítás?

Figyelt kérdés

Elég régóta problémám, hogy nagyon lassú az anyagcserém, előfordult már, hogy, egy hétig nem volt székletem(de azért ez ritkán van, 4-5 nap általában). Nagyon sok mindent kipróbáltam, de inkább a természetesség híve vagyok, gyógyszereket nem szeretnék szedni.


Sok zöldséget eszem, viszont húst szinte alig. Ez lehet baj?


2013. júl. 8. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
a problémám dettó ugyan ez..én zöld teát iszogatok 2-3naponta, de az sem nagyon használ. még ha a legegymást utálóbb kajákat eszem össze, akkor sincs semmi bajom, max. a hasam fáj..
2013. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a bajom, és 1 hét után húú azt a szenvedést. Az első ilyen után kezdtem el olvasgatni a neten. Orvosi citromfű tea, napi 1 bögrével este lefekvés előtt. Nem fogsz tőle bef..ni :) de ha folyamatosan iszod akkor könnyít. A másik a lenmag, lehet kapni bárhol szinte zöldségesnél, ABC-kben is néha, én Tescoban szoktam venni. Azt hiszem 200g-os 199Ft. olyan mint a szezámmag csak barna, én összedarálom és joghurtban elkeverek egy evőkanálnyit. Szintén esténként a vacsi környékén eszem. Plusz igyekszem több gyümölcsöt enni, banán, narancs. Nálam ezek segítettek.
2013. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kell enni mondjuk 3-4 óránként valamit. Sok rost és sok víz segíthet benne. Az is jó, ha elmész kocogni vagy mozogsz valamit. Neten sok gyümölcsnek le van írva a hatása ami segíthet. A hús sztem nem játszik szerepet ebben
2013. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ki fogom próbálni. :)


Én anno szűzteát próbáltam, de nagyon nem tetszett a hasamnak, úgyhogy inkább hanyagoltam...

2013. júl. 9. 00:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!