Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le lehet valahogy csökkenteni...

Le lehet valahogy csökkenteni a pulzusszámot?

Figyelt kérdés

A pulzusom az egekbe, a szívem nagyon kalapál. Eddig egy nap megittam 3 csésze kávét, bár kávénak nem nevezném, mert csak Nescafét iszom. Tegnap előtt elkezdett fájni bal oldalt a mellkasom. Aztán a karom. Ezért lecsökkentettem a kávé adagot, csak reggel ébredés után ittam egy csészével. Ez így volt tegnap is, ma is. Megmértem a vérnyomásom az alacsony, viszont a pulzus az jóval 100 fölött van. Nem értem. Viszont dohányzom is. Mire számítsak?

19/L



2013. júl. 2. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamilyen kardiológiai problémád lehet.

Esetleg keress fel valami orvost.

2013. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cigit kávét felejtsd el.Inkább igyál citromfű teát, az nyugtatja a szívet.Nézesd meg orvossal, mert lehet anginás tünet is.Persze okozhatja ártalmatlanabb dolog is, de ezt csak orvos tudja megmondani.Addig is, pihenj sokat, stresszmentesen, ügyelj arra, hogy lassan vedd a levegőt, az csökkenti a pulzust.
2013. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Le lehet valahogy csökkenteni a pulzusszámot?"


Igen, sporttal...

2013. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!