Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülben lévő pattanással, mit...

Fülben lévő pattanással, mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
ú bmeg most nekem is van :D ráadásul mind a kettőben de szerintem meg kell várni amig elmúlik :D
2009. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
én elmentem koncertre és kidurrant XD
2009. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
51%

Szia!

Nekem is volt kb 2 éve. szerintem menj el a fülészetre kapsz bele vmi gyógyszeres csíkot és már másnapra sokkal jobb lesz.

Üdv : Kitty

2009. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

fáj is?

ha fáj menny dokihoz.

ha nem fáj akkor semmiképp sem piszkáld...hagyd nyugodtan és 1 hét mulva elmúlik. Lényeg: NE fogdosd, nyomkodd stb.

2009. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
nekem most volt nemrég, a lényeg h NE nyúlj hozzá!!! és NE piszkáld!!! elmúlik magától :)
2010. márc. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem épp most van. Éjszaka alig tudtam aludni, mert úgy hasgatott az egész bal arcom, mint akit fülönb*sztak. Reggel is szenvedtem vele, benyomtam az egyik ujjam, majd kidurrant. Attól ugyanúgy fájt, mert még volt benne. Anyám az előbb tovább nyomkodta fülpiszkálóval, és jött egy csomó cucc belőle, de még mindig van. kegyetlen egy dolog ez... :D
2011. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
akkora pattanás van a fülemben hogy kiesik a fülhallagtó, és nemtudom beletenni xDDD
2012. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
78%

A legjobb eset egy kis faggyú. Ez nem szokott zavarni, de egy pár gyufával (mintha kínai pálcikák lennének) másik ember ki tudja nyomni. Amennyire tudom, itt a kinyomás a fájdalmas.


Kisebb fájó pattanás is lehet külső fülgyulladás kezdete. Ugyan ki lehet nyomni a fent említett módszerrel, esetleg tűvel előszúrni, de azért fáj, mert gyulladás van benne. A felszabaduló váladék okozhat máshol is problémát, akár még beljebb is és akkor lesz egy hallójárat gyulladás.


Mindenképp célszerű orvoshoz fordulni; lehet, hogy ad rá antibiotikumot, esetleg kiszúrja, de a lényeg az, hogy az orvosi irányított kezelésben nincs benne az a hazardírozás, hogy esetleg egy jó nagy belső fülgyulladást okozol magadnak!

2014. júl. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
91%

Nekem is az van, és nagyon idegesít

Szakadok a kommenteken :'D

2015. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
88%
Nekem is most van egy nagy vendég a fülemben....hogy menne melegebb éghajlatra, tényleg olyan mintha fülönba**tak volna...XD aki ide téved esetleg ezzel a problémává. NE piszkálja!!! Én az előbb véletlen megvakartam és most élég rossz :S
2016. febr. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!