Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én akkor most elájultam?

Én akkor most elájultam?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! tudom picit hülyén hangzik a kérdés de még sosem történt velem ilyen. Tegnap este olvastam az ágyba és fölálltam hogy igyak valamit. Amikor fölkeltem akkor elkezdtem szédülni és utána meg minden elkezdett sötétedni és elestem és közbe bevertem az oldalam ....arra ébredtem hogy ott fekszem a földön és fáj az oldalam és amikor felálltam még mindig szédültem egy picit . Akkor én most elájultam ? Megmondjam anyukámnak ? Előre is köszi a válaszokat ! 13 éves lány

2013. jún. 26. 15:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
de mindenképpen szólj anyukádnak...
2013. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igen szóltam :) ...
2013. jún. 28. 21:50
 13/13 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy ortosztatikus hipotóniám van :D ? "A legtöbb ember, akinek ortosztatikus hipotóniája van, ha hirtelen kel fel az ágyból, vagy ha pár perces ülés után feláll, gyengeséget, szédülést, zavartságot vagy homályos látást tapasztal. A tünetek rosszabbodnak, ha ez a személy fáradt, munkát végzett, alkoholt vagy nehéz ételeket fogyasztott. Ha az agy véráramlása komolyan lecsökken, az érintett el is ájulhat, vagy akár görcsrohama is lehet"....Bár azt is írja hogy inkább idősek között gyakori.
2013. jún. 28. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!