Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én akkor most elájultam?

Én akkor most elájultam?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! tudom picit hülyén hangzik a kérdés de még sosem történt velem ilyen. Tegnap este olvastam az ágyba és fölálltam hogy igyak valamit. Amikor fölkeltem akkor elkezdtem szédülni és utána meg minden elkezdett sötétedni és elestem és közbe bevertem az oldalam ....arra ébredtem hogy ott fekszem a földön és fáj az oldalam és amikor felálltam még mindig szédültem egy picit . Akkor én most elájultam ? Megmondjam anyukámnak ? Előre is köszi a válaszokat ! 13 éves lány

2013. jún. 26. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg Anyukádnak, menjetek el orvoshoz!
2013. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor is ha ez az első alkalom volt ?
2013. jún. 26. 15:25
 3/13 anonim válasza:
Akkor is! Azonnal szólni kellett volna! Az ilyen nem játék! Szólj neki! :)
2013. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szia!Régebben a tesómmal (kb. annyi idős volt, mint te) vele is történtek ilyen dolgok. Legelőször anyukám talált rá, hát ne tudd meg mennyire megijedtünk. Bevittük az orvoshoz, de nem tudták mitől lehetett. 1 napig bent tartották a kórházba. Azóta szerencsére nem fordult vele elő ilyen. :) Mindenképpen szólj anyukádnak!!!
2013. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
okés szóltam :) amúgy kb. hány percig lehet valaki ájult :/ ?
2013. jún. 26. 15:41
 6/13 anonim válasza:
Ez változó.
2013. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elájultál, igen, ennek több oka lehet. Nem szedsz valamilyen gyógyszert?
2013. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem szedek ... úgy volt hogy szédültem mikor fölálltam és szédültem meg zsibbadt mindenem és minden sötét lett és elestem közbe még éreztem hogy beverem az oldalam és aztán kb. 3-4 perc után (kb. nem tudom) megint fölébredtem . Most történt ez velem először nagyon fura volt :/
2013. jún. 26. 19:37
 9/13 anonim ***** válasza:
2013. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
még annó általánosban negyedikben történ velem ilyen tánc órán áltunk sorban mint tesstnevelés elején és én meg elvágódtam mint egy farönk.. előre orral... aztán kiderült hogy ideg alapon volt... de attól is el lehet ájulni ha hirtelen álsz fel vagy le esik a vércukrod, vérnyomásod satöbbi... sok oka lehet egy ájulásnak...
2013. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!