Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap buszoztam es nagyon...

Tegnap buszoztam es nagyon meleg volt. Ut kozben elajultam. Mielott ez megtortent, meg azutan is, foltokban nem lattam. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Legyszi segitsetek, nem akarok ujra atesni ezen.
2013. máj. 8. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A látótér kiesést általában agyi érgörcs okozza, ez lehet az ájulásod oka is. De komolyabb betegségeknél is előfordul(pl.daganat),ezért mindenképpen el kell menni orvoshoz!
2013. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sok folyadékot igyál és próbálj meg olyan helyre állni ahol van szellőzés/esetleg le tudsz ülni, mert ebben az időben a vérnyomás is ingadozik.


az agydaganatot túlzásnak érzem egy sima ájulásnak általában alacsony vércukor/nyomás az oka. ha komolyabb lenne többször ismétlődne és változatosabb tüneteket okozna

2013. máj. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi történt, hogy a nagy melegtől, stb..leesett a vérnyomásod, megingott a keringésed kicsit, vagy csak idegileg nem bírtad és kész a baj.A vérnyomás ingadozás okozhat látászavart.Én egyszer majdnem elájultam.Nagyon kimerült voltam, de nem akartam abbahagyni a munkát és egyszer csak elment a látásom!Nem láttam semmit!úgy tapogatóztam az ajtóig és szerencsére volt bent más is a szobában, megfogta akarom, mielőtt összeestem volna és megrázott, ettől "magamhoz tértem" és visszatért a látásom rendesen, tehát nem voltam igazán ájult, csak környékezett az ajulás.Soha többet nem fordult elő ilyen.
2013. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem azért írtam az agydaganatot,mert az van,hanem azért,mert ilyen panaszoknál a protokoll szerint ki kell zárni annak lehetőségét!!!

Arra figyelj oda,h legyen mindig nálad valamilyen ital(víz,tea) és,ha kell igyál akár többször is.

2013. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!