Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hizzak?!

Hogyan hizzak?!

Figyelt kérdés

az a baj hogy 180cm vagyok, 62kg-al.

tehat sovany vagyok, nem izmos alkat. apai agan mindenki aki ferfi 100kg felett van. de en a satnyadt kis testemmel?!

igy a lanyok se a 'ferfit' latjak, akibe ha belekotnek megvedi. egy testesebb embernek ezt konnyebb.

nem 100kg akarok lenni ne ertsetek felre, de mininum celom a 70lenne. nem 'hajas' akarok lenni, hanem szelesebb. tippek?!

nem erzem igy jol magam a boromben.

cimerezes mellett kint a napon meg fogyni fogok.:(


ui.: orvosnal is voltam, o azt mondta egyek egy nap akar 5-6x. de azt nem mondta mit.

koszonom a valaszokat!

16/F



2013. jún. 25. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Húúh hát hízni épp olyan nehéz, mint fogyni, ergo a génjeink ellen nem sokat tehetünk. Én nő vagyok, de én is évek óta küzdök, hogy megtartsam a magasságomhoz képest a súlyom, mert ha pár napig nem eszek rendesen már meglátszik. Tavaly voltam kórházban egy műtét miatt és beállított hozzám egy diatetikus szakember, aki jól fel is idegesített. Elmondom mit tanácsolt: Minden nap ügyelj arra, hogy megfelelő mennyiségű szénhidrátot vigyél be a szervezetbe. Ha reggel eddig fél szelet kenyeret bírtál megenni ,akkor egyél egészet. Vajazd meg, tegyél rá cuccost bőven. Naponta étkezz ötször, hatszor. Nassolj is. Bőséggel legyen kenyér, tojás, sült krumpli és az édesség sem bűn aki hízni akar. pl. puding, jégkrém, csoki. Végül is lényeg, hogy napi szinten meglegyen. Én azért idegesedtem fel, mert nagyon jókat eszünk és nagyon minőségi ételeket, és nem bírok több kenyeret enni, mint eddig. Tiltakozik az agyam az ellen, hogy még több emészthetetlen ballaszt anyagot magamba tömjek, mint amit megkívánok. Számomra nem a kenyér az étel, hanem egy jó steak, vagy sült hal, jó fajta sajt. Szóval nem tudom, hogy biztosan híznod kell-e, mert ha jól érzed magad fizikailag, nem tuti, hogy meg kéne magad erőszakolni. Végül is, a diatetikus tanácsaiból ítélve azt vettem ki, hogy minden ami az egészség szempontjából bűn, az egy soványnak nem bűn :-D De ez úgy hülyeség, mert attól még árthat a vérkoleszterint szintnek. Nem mindegy szerintem az sem, hogy mennyire vagy izgága. Lehet eszel rendesen, de közben az agyad már máshol jár, nem élvezed az evést.
2013. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!