Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak egyszerűen?

Hogyan hízzak egyszerűen?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok és 56kg. Utálom magam ezért, hogy ilyen vagyok, hízni szeretnék, de nemtudok. 11-12éves korom óta ilyen vagyok, nagyon zavar, főleg hogy egyre idősebb vagyok és nem akarok így kinézni 18éves koromban is. Nemrég edzettem otthon, meglátszott , kinézetre nem igazán erőben igen, mondják is hogy ahhoz képest hogy nézek ki kise nézték belőlem. Naponta 3-4x eszek. Reggel 7kor érek suliba akkor megeszek egy szendvicset, majd tizorainál is még egyet. Hazaérek megebédelek (főételt). Du. 4óra körül eszek 1-2 zsömlét majd vacsorázok ismét főtt ételt. Reggel amikor felkelek 7óráig nem is birom ki hogy ne egyek ha nem eszek tiszta rosszul vagyok. Most felhozok egy példát tudom másnak más a szervezete de akkoris. Van egy osztálytársam nagydarab nem mondom hogy kövér. Délig eszik egy jó reggeltet és ennyi, aztmondja hazamegy eszik vmi főttételt és ennyi. Szoktunk menni kajázni 1hamburgertől már teli van én megettem 4et és éhes voltam. Szóval nem értem, inkább lennék énis kövérebb, azt nem szólják meg úgy. Majd nyáron is menne az iskola strandra én nem is megyek így nézek ki nem is érezném jól magam inkább itthon maradok. Nemtudom mit csináljak magammal
2013. márc. 27. 17:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!