Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudtam bepisilni?

Miért nem tudtam bepisilni?

Figyelt kérdés
Párnapja utcán iszonyatosan kellett már pisilnem. Annyira hogy fájt. De nagyon-nagyon fájt. Úgy gondoltam inkább bepisilek mert már iszonyatosan fájt de nem tudtam. Aztán mikor nagy nehezen hazaértem is csak "akadozva" tudtam pisilni.Miért volt ez? Normális hogy ilyen iszonyatosan fájt? És miért "akadozott"?

2013. jún. 16. 12:33
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és 18/f
2013. jún. 16. 12:34
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Hát, ezt olvasva én most be is pisiltem. XDDD
2013. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Képes lettél volna az utcán bepisilni? Utána hugyos gatyába mászkálni? Ez igen.
2013. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor nem vagyok olyan helyen, ahol nyugodtan tudnék vizelni, én sem tudok, hiába próbálkozok.
2013. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az kemény! Képes lettél volna magad összehugyozni mindenki szeme láttára?! omg
2013. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez durva!:DDD

Normalis, hogy nem tudtal ott mindenki elott! Szerintem te magad is szegyelted volna es ezert sem sikerult.

2013. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak arról van szó, hogy szégyelli magát az ember és azért nem megy. Ha nagyon-nagyon kell és már sokáig voltam kénytelen tartogatni, akkor nekem is a wc-n csak nehezen indul meg és nagyon lassan sokáig folyik. Szerintem ez normális.

Amúgy nekem is volt már úgy egy 5 órás buszút után, hogy annyira kellett már, hogy szúrt a hólyagom és szó szerint rosszul voltam már tőle. Higgyétek el ilyen esetben az érdekli az embert a legkevésbé, hogy ki látja ha bepisil. Ez nem csak olyan szimpla "pisilni kell" érzés. Ezt én is átéltem már. És én is azon gondolkoztam, hogy nem érdekel beengedem és kész. Ha csak 10 perccel később értem volna haza, szerintem meg is tettem volna.

2015. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!