Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel arra "ébredtem", hogy...

Reggel arra "ébredtem", hogy pókok másznak rajtam. Nem voltam ébren, de tudtam mi történik. Természetesen a pókok nem voltak ott csak beképzeltem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez alvajárásnak minősül? Már többször is előfordult velem ilyen. Nem tudom, hogy mit kezdhetnék vele.

2013. jún. 2. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak álom. Ébreszd fel magad, ha ezek a képek előjönnének. Tudatosítsd magadban, hogy ez csak álom, és amikor látod, hogy mászkálnak rajtad, az agyad kapcsolni fog, hogy ez nem is igazi.

Amikor egy éberebb állapotba kerülsz, van, hogy még túlságosan aludni akarsz, ezért nem kelsz fel, de az az érzésed, hogy már ébren vagy. Legalábbis szerintem így van.

2013. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez csak egy pillanat, még felfogni sincs időm a dolgokat, így nem tudok rögtön reagálni, egyből sikítok :D

Csak meg akartam tudni, hogy mi ez a jelenség, köszi a választ :)

2013. jún. 2. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
álomparalízisnek hívják.
2013. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmiféle bénulást nem tapasztaltam.
2013. jún. 5. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahh, ilyen velem is szokott lenni, mert en meg az agyipoloskatol es csotanytol rettegek, de szerencsere nem volt meg a lakasban!
2013. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont akkor ébredtél fel, amikor ezt álmodtad. Én a százlábúaktól rettegek, és azt álmodtam, hogy ráesett egy a lábamra, felriadtam, és egy borzasztó pillanatig teljesen azt hittem, hogy a takaróm alatt van, és elkezdtem lerugdosni a takarót :D
2013. jún. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja, ilyen velem is volt. Azt álmodtam, hogy valami űrlényszerű valami mászik rajtam, teljesen úgy éreztem, mintha arra, hogy mászik fel rám, felébredtem volna és valóság lett volna, de persze csak aludtam... Utána meg neki szaladtam a csukott ajtónak, arra ébredtem fel, hogy majdnem betörtem az orromat... :) Próbáld meg kezelni a lelkieket.
2013. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És.. megint ezt álmodtam. Megint sikoltottam éjszaka.
2013. szept. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!