Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért alszok rengeteget és...

Miért alszok rengeteget és vagyok állandóan fáradt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, most ebben az évben nem járok suliba mert itthon gazdálkodunk, nagyon beindult és segítek ráadásul nagyon is szeretem(sok állatka van, földet kell művelni, lány létemre imádom):) 2 éve depressziós lettem, orvosokhoz jártunk, a fél életem összezuhant. Azóta már lábalok kifelé, sokat javultam, nem kell gyógyszereket szednem és itthon is jól érzem magam. Akkoriban felborult a napirendem, magántanuló voltam, nappal aludtam és éjjel voltam fent ami elég rossz volt. Most hol-így hol-úgy alszom. Tegnap lefeküdtem hajnalban és délelőtt 11kor keltem. 7 órát aludtam aminek elvileg elégnek kellett volna lennie. Egész nap fáradt voltam, fél hatkor elaludtam és ma reggel fél hatkor keltem ami 12 óra. Van, hogy 14 órát alszok mert előbb nem tudok felkelni hiába próbálok. Állandóan fáradt vagyok, kicsit most is.

Voltunk fél éve orvosnál aki elküldött vérvételre de nem mentem még el mert félek a tűtől és az orvosoktól pláne a kórházaktól de ha ez így folytatódik rákényszerülök elmenni.

Mitől lehet ez a sok alvás és fáradság? Az időjárás miatt? Vagy átmegyek valami változáson? Esetleg betegség vagy még a depresszió miatt? Mit gondoltok?

Köszönöm!



2013. máj. 22. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a depresszió miatt is, lehet vashiányod is. A vérvétel 1 perc, a fáradtságod kihat az egész napodra. Mérlegelj.
2013. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jövőhéten kérek időpontot vérvételre a dokimtól.
2013. máj. 25. 11:14
 3/3 A kérdező kommentje:

Illetve beutalót:)

Köszi a választ!

2013. máj. 25. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!