Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek kell ásítani?

Minek kell ásítani?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre eddig még nem sikerült magyarázatot találni. Számtalan elmélet volt már álmosságról, meg oxigénhiányról stb., de valódi okot, amit bizonyítani tudtak volna, még nem sikerült kideríteni.
2013. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Az oxigènhiány a legvalószìnûbb, mivel az ásìtàs legtöbbször álmossàg/ fáradtság idejèn jelentkezik mikor mèg èbren van az ember de az agy mègis alvó állapotra kapcsol, ès az oxigèn is kevesebb lesz mivel alvás közben kevesebb kell ekkor jön az ásìtás ami többlet levegõt juttat be hiába nem èrezzük.
2013. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre nem tudom a választ, de ahányszor ránézek a kérdésre, állandóan ásítanom kell. :-) Így ez lehet, hogy öngerjesztő folyamat. De a "válasz" megírása közben is ásítottam négyszer. :-)
2013. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anatómia órán azt tanították, hogy az ásítás célja, hogy a tüdőcsúcsokban is kicserélődjön a levegő, az ásítás lényegében egy nagyon mély lélegzetvétel. De ez sem bizonyított tény, de lehetséges...
2013. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, igen. Elolvastam és ásítottam.. :O És most is...


Amúgy szerintem is oxigén hiány. :)


16L

2013. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!