Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek már nem akarok élni?

Mit tegyek már nem akarok élni?

Figyelt kérdés

a suliban mindég bántanak..Mondják hogy ilyen csúnya vagyok meg kövér ..

Naponta 1x 2x eszek már.nem akarok élni..

Vágdosom magam már nem bírom..Elegem van!Minden reggel úgy kelek fel hogy semmi élet kedvem mert már reggel bántanak..

Mit tegyek??14/L


2013. máj. 1. 20:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én se gondolom magam kövérnek.Nem vagyok annyira vékony se nem gondolom hogy fogynom kéne de ahj...csak ők látják..:S

MEg próbálok pozitívan gondolkodni..!

2013. máj. 2. 15:43
 12/13 ossii válasza:
Legyél már tökösebb csajszi ! Engem azért piszkáltak,mert magas vagyok és erős testfelépítésű. Mikor kiálltam magamért és közöltem a tényeket,hogy "rohadtul nem érdekel a másik véleménye " és stb. hirtelen mindenki leszállt rólam,sőt még nyalták a seggemet. Ne hagyd,hogy hatással legyenek rád. Egyszerűen peregjen le rólad. Ha gondolod adok tanácsokat. :)
2013. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Először is nyugodj meg! :)

Másodszor ilyen velem is előfordult már nemegyszer :(

Engem a suliban mindenki melegnek tart pedig nem vagyok az. Mégis minden nap jönnek ezek a sértések. Pár hónapja én is beleestem abba a hibába hogy vagdosni kezdtem magam. Borotvával próbáltam, de először semmi sem történt, nem vágódott fel a kezem. Utána erősebben belevájtam és olyan bőrdarab jött le a kezemről hogy még azóta sem gyógyult be teljesen :(( az osztálytársaim is észrevették a kezemen a sebet és azonnal kérdezősködtek hogy azután pletykálhassanak. Úgyhogy a vagdsosást nagy el kell felejtened ;) a legjobb módszer az akaraterő. Ha az megvan onnantól ki van kövezve az utad :)

2013. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!