Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek már nem akarok élni?

Mit tegyek már nem akarok élni?

Figyelt kérdés

a suliban mindég bántanak..Mondják hogy ilyen csúnya vagyok meg kövér ..

Naponta 1x 2x eszek már.nem akarok élni..

Vágdosom magam már nem bírom..Elegem van!Minden reggel úgy kelek fel hogy semmi élet kedvem mert már reggel bántanak..

Mit tegyek??14/L


2013. máj. 1. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Fogyj le.
2013. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak, ne eszerint élj, hanem éld a saját életed. Csak tőled függ, hogy boldog vagy-e, hidd el, hogy lehetsz az, ha teszel érte. Ha te elfogadod így magad, akkor ne törődj másokkal, de ha neked sem tetszik, amit a tükörben látsz, akkor változtass magadon.
2013. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

próbáltam..

Mindég visszajönnek rám a kilók..

vagyok úgy 160cm és 50kiló..

Nem tudok lejjebb fogyni de ha lefogynák akkor is bántanának én vagyok az akit minden ki bánt szóvsal mindegy..

2013. máj. 1. 20:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne törődj a bántókkal, ugyanakkor ha tényleg duci vagy akkor dobd le a fölösleget. Érezd te magad jól a bőrödben, ha neked tetszik ami visszanéz rád a tükörből akkor nincs nagy gáz. Ezt a kaszabolós ostobaságot pedig hagyd abba, kapd össze magad és kezdj célokat kitűzni magad elé ami visz előre. Kezd pl. azzal, hogy megszabadulsz 5-10 kilótól (nem tudom mennyitől kell), egy héten mondjuk háromszor sportolsz valamit, tanulsz mint a güzü és kitalálod, hogy merre tovább. Ne nyűglődjél és ne nyafizzál, hogy "mindig bántanak". Tudod, azt szokták mondani, hogy azt bántják akit lehet.
2013. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Iratkozz át egy másik suliba
2013. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Először is ne naponta 1x2x egyél, mert azok híznak el. Ez a legjobb út a kövérséghez, mert a szervezet azt érzi, hogy ritkán kap ételt és úgy bespájzol ahogy csak tud. Szóval naponta 5x keveset kell enni / az USA-ban már 6x ajánlják/. A lényeg a kis adagokon van és így egyenletes lesz a véredben a vércukor szint. Valami célt találj magadnak, legyen pl , hogy lefogysz. Innen szép felállni és bebizonyítani a többieknek, hogy igen te tudsz a sorsodon fordítani. Kezd el holnap, úgy is jön a nyári szünet nem sokára és mire ősszel mész a suliba egy új csaj fog megjelenni. Délutánonként menj el konditerembe és minden mérgedet, haragodat tedd bele futópadi vagy elliptikus tréneri munkádba, az ön vagdosás nem megoldás és szégyellni is fogod a farcolás hegeit. Csak rajtad áll, hogy mit hisznek a többiek rólad.
2013. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De akkor se bírom!Már más suliba vagyok...És itt se hagynak de valamiért mindég engem szúrnak ki...
2013. máj. 1. 21:02
 8/13 A kérdező kommentje:

Próbálok változni szoktam sportolni.

De akkor is tudják kivagyok ha lefogyok akkor már valami mással fognak engem piszkálni..

2013. máj. 1. 21:07
 9/13 anonim ***** válasza:

160 cm, és 50 kiló? Az mondd már el nekem, hogy miért kövér?

Én 155 vagyok, 57 kg-val, és csak a hasamon van felesleg, illetve úszógumi, ami bár szerintem gáz, éde én is dolgozok rajta,de mások szerint nem gáz, sőt, sokkal több fiúnak tetszem én, mint pl legjobb barátnőm, aki 170 körüli magas, és 50 kg. Csúnyán fogalmazva se segge, se melle, nekem meg az alacsony méretemhez képest azért nagy mellem van, és a fenekem se hájas.

Szerintem csak túl reagálod a dolgot, és a többiek látják rajtad, hogy vevő vagy rá, mert felveszed...sz@rd le őket, ne törődj vele, ha látják, hogy nem érdekel, akkor abba fogják hagyni!

Ha meg tovább csesztetnek, akkor találj ki valami frappáns visszavágást, amire nem tudnak válaszolni.

Sok sikert, és tényleg ne törődj velük, sokkal értékesebb ember lesz belőled, mint belőlük valaha is...


21/L

2013. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezek a fogyókúrás tanácsok mit keresnek itt... itt sokkal komolyabb dologról van szó.

Én a 154 cm-el és anno a 50 km-al... kilátszódtak a bordáim, nem akarom elképzelni, neked milyen lehet a testalkatod, de az tuti, hogy DUCI, MEG KÖVÉR NEM VAGY!

Ezek a kommentelők tényleg azt gondolják, hogy amit mások Rád mondanak az igaz is!


Először is: önbizalom növelése. NEM másoknak kell megmutatnod, nem másoknak kell BIZONYÍTANOD... ezeket a teljesítmény kényszeres, és megfelelési vággyal megspékelt séma gondolkozást nagyon-nagyon erősen verd ki a fejedből!


Amire gondolj: ÉN elégedett vagyok magammal, ÉN szeretem azt amit csinálok (sport, rajzolás, bármilyen hobbi), ÉN értékes ember vagyok, ÉN szeretem a családomat és Ők is engem (a maguk módján!!!)!

És sok ilyen pozitív, értékes dolgot tudsz magadnak mondani, mert IGAZ Rád, igaz MINDENKIRE! :)


Akik bántanak, tudod miért bántanak? és ez MINDIG jusson eszedbe!

Mert csökkent értékű a lelkiintelligenciájuk... szemellenőzővel, egy szemüvegen keresztül látják a világot.

Televannak sérülésekkel, televannak sérelmekkel és ezzel kompenzálják magunknak azt amit nem kaptak meg... másokat megnyomorítva, megszégyenítve örömöt szereznek maguknak és ez eltölti őket boldogsággal.


a legjobb módszer ennek a kiküszöbölésére: NEM FIGYELNI, mintha nem lennének ott. Mintha gonosz kis démonok lennének, te pedig a belső tudatos angyalkádra hallgatnál.

Ja tudom, elég hülyén hangzik, de jobban nem tudom elmagyarázni, hogy megértsd 14 évesen. Mert ezeket nem mindenki érti annak ellenére, hogy érett tininek gondolja magát - félre ne értsd nem nézlek le! Én egyáltalán nem gondoltam ilyenre. Csak próbálok érthető lenni :)


Remélem, hogy tudtam segíteni!

Légy kitartó, és a belső fényt keresd (nem istenről beszélek), hanem a szeretetről! SZERESD MAGAD és mások sem fognak célpontnak tekinteni!


A gyengeséget fogják először észre venni az ilyen utálatos embereket!!!!

2013. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!