Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az augmentin azon kívül, h...

Az augmentin azon kívül, h antibiotikum miben segít?

Figyelt kérdés
Tehát oké h kiírtja a bacikat,de a már meglévő gyulladást is kezeli?

2013. ápr. 30. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem,ezt hogy gondolod? Az Augmentin antibakteriális szer,ami kiírtja a baktériumokat,amik a gyulladást okozhatják. Tehát nem a gyulladást szünteti meg,hanem a kiváltó okát.
2013. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de azáltal elmúlik a gyulladás is?
2013. ápr. 30. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:

olvasgass:

[link]

2013. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mire írták fel, a legjobb antibiotikumok között van, komoly torokgyulladást kezelnek vele, ha kevésnek érzed vegyél rubofent vagy Panadolt, 500 mg.


Antibiotikum ellenes vagy? Ha igen, akkor add nekem a receptet, most volt torokgyulladásom és hörghurutom, de még kellene továbbra is antibiotikumot szednem, mert 5 nap után sem múlt el teljesen, ami szintén nem jó.

2013. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

épp h nem vagyok ellene

torokgyulladásom van nekem is ami elég csúnya,alig tudok nyelni a sírás kerülget

ezt írta fel a doki és csak kíváncsi voltam h az alap problémát is elmúlasztja vagy csak a bacikat öli meg

2013. ápr. 30. 08:33
 6/6 anonim ***** válasza:
A bacik az alapprobléma, ha azokat kiirtja, akkor a gyula is elmúlik.
2013. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!