Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a lányotokkal?

Mit csinálnátok a lányotokkal?

Figyelt kérdés
Anyával összevesztünk, én bejöttem a szobámba.Nem számitottam rá, hogy utánom jön. Pont akkor nyitott rám mikor megvágtam a kezem (pengével). Tudom h nemkéne de máshogy nem tudok lenyugodni.Anya meglátta, nemszólt semmit, kiment. Tik mit csinálnátok ilyen esetben a lányotokkal? 17/L
2013. ápr. 28. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
végtelenül szomorú lennék, és elgondolkodnék azon, mit rontottam el. készülj fel egy komoly beszélgetésre!
2013. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Biztosan magamat is okolnám, de emellett megpróbálnám kideríteni egy nagy beszélgetéssel, hogy mi játszhat még közre a viselkedésében (pl. iskola, egyéb stressztényezők, vajon miért nem lát más, egészséges megoldást a feszültsége levezetésére). Plusz azonnal vinném a balesetire, hogy ellássák a sebét/sebeit ha szükséges. Amúgy pedig minden áron elvinném pszichológushoz, ha tetszik neki, ha nem. Ja, és egy családterápiába is benne lennék, ártani nem árt. Nem utolsó sorban nem aláznám meg, nem bántanám, nem esnék neki, hogy miért csinálja, és mindenben támogatnám a gyógyulását.
2013. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azért nemkell anyira durván elképzelni hogy balesetire kéne vele menni. Nem olyan mély, csak vérzett.
2013. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
bocsi csak másik oldalamról írtam :)
2013. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy az egészből a balesetire menést szűrted ki. Inkább a pszicho-szakembert, meg a megértő hozzáállást próbáltam hangsúlyozni, ennyit tehet egy anya ilyen helyzetben, de ezt meg is kell tennie, ha törődik veled, mert ez így nem maradhat. Gondolom, és remélem,hogy te is érzed, változtatni kell!
2013. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz ugysem megyek. Most azért mert megvágtam magam 1x? Az oké hogy nem 1x csináltam,de anya csak erről az 1ről tud és ez így is marad.
2013. ápr. 28. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdés úgy szólt, hogy mit csinálnánk a lányunkkal. Én az enyémmel, a leírtakat tenném. Az, hogy ti hogy oldjátok meg, az a te szüleidtől függ, de őket nyilván ismered annyira, hogy kb. mire számíts. Nem kizárt, hogy szakember nélkül, családon belül is meg lehet oldani a megfelelő hozzáállással, de azért bagatellizálni sem kéne a dolgot.
2013. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!