Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki, hogy 3 egymás utáni...

Ciki, hogy 3 egymás utáni héten megyek az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Gyógyszert íratni járok. 2-t próbáltunk egyik sem használt, most megyek harmadjára. Tudom, hülye kérdés, de szégyellek, ilyen sűrűn járni.
2013. ápr. 24. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én heti 2x járok orvoshoz...miért lenne szégyen?
2013. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég sokat kellett menni mostanában. Nincs ebben semmi ciki. Ráadásul nem is tehetsz róla, hogy nem használ a gyógyszer.
2013. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszert próbálgatunk, hogy melyik használ, mert magas a pulzusom. Beutalót nem akar adni a kardiológiára, pedig kértem, azt mondta súlyosabb esetben adnak.
2013. ápr. 24. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
sz orvos is csak próbálkozik ám, nem tudja a tutit, hogy neked mi fog beválni. Hát én kicsit mérges is voltam, mikor hetente vittem a gyereket vissza, 3 hete beteg volt és mindig újabb gyógyszert írtak fel, hogy valamelyik csak használ. Szégyellje magát az orvos.
2013. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rá fogják, hogy a magas pulzus ideg alapon van, de kardiológushoz nem küldenek.
2013. ápr. 24. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:

a háziorvos is hallja sztetoszkóppal, ha eltérés van a szíven. Nekem pl. mondták, hogy hiába gyógyultam meg, akkor is hallani, hogy valami nem volt rendben régebben, nyomot hagy, úgyhogy rá szoktak kérdezni.

Maszekba kell elmenned, úgy látom, vagy válts háziorvost.

2013. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hallgatta meg. Elmondtam, hogy mi a panaszom, a kezével megnézte a pulzusom, akkor normális volt, azt mondta, felírt gyógyszert. Másodszor a vérnyomásomat nézte csak, utána gyógyszer. Vettem egy újfajta vérnyomásmérőt, ami nem szorít, nem pumpál fel nagyon, mert a másiktól rosszul voltam folyton. A pulzusom mindig százon felül van, most is 127, volt már 139 is. ma megint próbálkozok beutalót kérni. A másik orvos sem jobb.
2013. ápr. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!