Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1,5 éve megszakították a...

1,5 éve megszakították a terhességem, nem fejlődött ki a baba, csak a petezsák. Most sikerült ismét teherbe esnem, pénteken megyek először orvoshoz, de félek, hogy újra ezt a rossz hírt fogja közölni. Mi az esélye, hogy egymás után megismétlődik?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az esélye mint az ikerszüléseknek./tehát kevés/az egy rossz pete volt rossz génekkel .Nézd úgy a dolgokat, hogy ez egy új lehetőség új baba, új pete új sperma.Minden pete és sperma más géneket hordoz magában azért különböznek még a 2 petéjű ikrek is.Milyen idős volt az előző baba amikor elment?Szerintem nyugodj meg, és vigyázz magadra...Boldog babavárást..
2008. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és mennyi idős volt a baba mikor megszakitották a terhességet?
2008. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi,sajnos sokunknál előfordul ilyen eset, de szerencsére nem ismétlődik, vagy iszonyatosan kicsi az esélye.Sztem nincs m itől félned,nem lesz baj.Tudod csak pozitivan,én is így voltam,most pedig egy csodálatos kisasszony ugrándozik a pocimban.Fel a fejjel,és gratulálok!!!
2008. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
9 hetesen még nem láttak életjelet! Most 7 hetes vagyok.
2008. márc. 26. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam,pont mint te. 9hetesen közölték, hogy nincs szívhang,borzasztó volt. Most újra babát várok,én is nagyon féltem nehogy megismétlődjön a baj, de szerencsére nem így történt.Most 15 hetes kismami vagyok.
2008. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!