Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek segíttett a virágméz...

Valakinek segíttett a virágméz tenyér ekcéma ellen?

Figyelt kérdés

Egy oldalon olvastam h 1 embernek néhány nap alatt ténylegesen begyógyultak a sebei a kezén, és 5 éve nem jött vissza a betegség.

Szerintetek?



#Tenyér ekcéma
2013. ápr. 14. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerübb, ha kipróbálod! A méz nem kerül vagyonokba, mindenhol lehet kapni és pár anpig kibirod, hogy néha bekened a kezedet vele.


De mivel a méz erösen fertötlenitö meg gyógyhatású, elég valószinü, hogy segit.

2013. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kipróbálom remélem segíteni fog.

2013. ápr. 14. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
ha meg nem segít a méz, akkor még mindig ki tudsz próbálni mást is. nekem pl az Exxema kenőcs vált be. Szteroid mentes, mégis hidratál.
2013. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolut ajánlom neked erre a Tiande 3 fázisú kézkrémet, ez tuti mert nagyon sok betegem van akin segített már egy krémezés is klasszisokat javított. Gyógyszerész vagyok. Ez nem szteroid csak növényi anyagok...

Ki is tudod próbálni ha Pesten laksz ingyenes...

Évi

2013. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. ápr. 18. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!