Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a kis rövid video igaz...

Ez a kis rövid video igaz lehet a H1N1-ről? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 21:32
 1/8 A kérdező kommentje:
2009. szept. 21. 21:34
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem kamu. Az ember szeret összeesküvést sejteni a dolgok mögött, de elég megfigyelni a demográfiai adatokat. Ha valaki ilyen egyszerűen azt állítja, hogy a védőoltás egészségtelen, az olyan, mintha azt mondaná: a föld lapos.
2009. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem lehet benne valami. Nézd én soha nem szedtem gyógyszereket, mint a környezetemben élők, és az immunrendszerem ezerszer erősebb sztem, legalábbis én így érzem. 10 éve nem voltam orvosnál :) Legalábbis betegséggel :)
2009. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De azért a kötelező védőoltásokat te is megkaptad, nemigaz?

(Azzal egyetértek, hogy a túlzásba vitt gyógyszerfogyasztás káros a szervezetre, de itt ugye elsősorban az oltásokról van szó...)

2009. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenhonnan azt hallom hogy ez is ugyanolyan influenza mint eddig csak ezt "felfújták" nagyon...mármint semmivel sem veszélyesebb mint az eddigi.
2009. szept. 21. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

mindig voltak és lesznek is járványok, teljesen fölösleges ellene oltani, ha veszélyes, ha nem. több bajod lehet az oltásból mint a nem oltásból.

egyébként pedig igenis az oltás egészségtelen, nekem 13 éves koromig teljesen problémamentes volt a ciklusom, akkor megkaptam egy kötelezőt (hepatitis ellen) és utána rendszertelenné, kegyetlenül fájdalmassá vált és dőlt belőlem a vér. hogy mást mit tett tönkre, nem tudom, de legyen ennyi elég.


NE oltasd be magad, akár igaz, akár nem igaz. a saját tapasztalatomból tudom, és én sem fogom beoltatni magam.


David Icke amúgy nagy név és megbízható. ha meg nem, akkor is van elég okod tartani magad ahhoz, amit mond.

2009. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
törölték a videót:( ha valahol megtalálod ugyanezt a videót légyszi linkeld már be;)
2009. nov. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok, nem tudom, hogy nézitek-e még ezt a kérdést, de ha valaki igen, tudna arra válaszolni, hogy mi volt ebben a videóban?
2009. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!