Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a teendő? (túl rövid)

Mi a teendő? (túl rövid)

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy tegnap elestem a lépcsön én szúró fájó érzés volt utána és nagoyn fájt elmentünk heim pál korházba ott azt mondták nem tört se szalag nem sérült se semmi kaptam rá kötést aszt annyi. De ma akkora a bokám a normálistol minimum 3x nagyobb rá álni nemtudok mert nagoyn fáj és most lazán be van kötve és a lábujaim folyamatosan sötétülnek mint a másik lábamon olyan mint
2011. nov. 20. 20:04
 1/2 anonim válasza:
Ha sötétülnek a lábujjaid, semmiképpen ne jegeld, inkább melegítsd, én arra tippelnék, hogy a véráramlás nem megfelelő: bedagadta bokád, és elnyomódnak az erek. Orvossal viszont mihamarabb nézesd meg, az elszíneződés nem játék.
2011. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

AZ 1. vagyok.

Elfelejtettem írni: a jegelést azért nem javaslom, mert a hideg miatt még nehezebben áramlik a vér.

2011. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!