Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az, hogy "megy...

Normális az, hogy "megy össze" a lábam? Biztosan buta kérdésnek hangzik, de tényleg így van: tavaly ilyenkor még simán 39-es lábam volt, minden cipőm akkora. Idén azokban orra estem már ősszel is, csónakázom bennük. Amikor akkor vettem,38-asok.

Figyelt kérdés

Most viszont azok is nagyok rám, kijár a lábam belőlük. Felpróbáltam egy 37-est, jó volt rám, csak kicsit szorított. Volt egy boltban 37,5-es, és az volt az ideális.


28 éves vagyok, nem 70, hogy normális legyen ez... Ha számít: fogytam kb. 1 kilót, vagy már egy éve, azóta tartom a súlyomat.

Hallott már valaki ilyenről?


2013. márc. 29. 09:02
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elég sok mindent félregépeltem... :$


Javítás:

*Amiket akkor vettem, 38-asok

*Fogytam kb. 15 kilót.

2013. márc. 29. 09:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha annyit fogytál ne csodálkozz! A láb méretét is befolyásolják a plusz kilók és az esetlegesen felszaporodott víz. Amúgy a terhes nők szokták ezt,tapasztalni miután szülnek.
2013. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Hát, én nem szültem, de akkor megnyugtat, hogy nem csak én vagyok így. :)
2013. márc. 29. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt csak példának írtam :) Náluk tűnik talán fel a legjobban.
2013. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenesetre elég rossz, hogy nemcsak a ruháim, de a cipőim se jók már rám... :S
2013. márc. 29. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!