Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tömegnövelővel segíthetek...

Tömegnövelővel segíthetek magamnak több energiát adni?

Figyelt kérdés

Elég gyenge és sovány vagyok,a hétköznapi tevékenység is a nehezemre esik, valószínűleg az egyoldalú táplálkozási szokások miatt. Vitaminokkal meg tömegnövelő fogyasztással több energiám lenne, nőne a súlyom és egészségesebb lennék?

[link]


2013. márc. 21. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez egy fehérje-ch keverék, energiád az egyoldalú táplálkozásod miatt nincs, ez nem helyettesíti a szilárd kaját. Igen, nőne a tömeged, zsír formájában, ez viszont ellent mond az egészségnek. Ezek a termékek edzéshez valók, nem arra, hogy kávé helyett iszogasd az irodában.
2013. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? Ettől nem leszel egészségesebb. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, fehérjében gazdag ételeket. Sok húst, ami az izomzatodnak jót tesz. Ha nincs energiád minden reggel szénhidráttal kezdj, de ne finomított dolgokkal. Inkább teljes kiőrlésű, azt hatékonyabban használja fel a szervezet. Sportolj, tornázz vagy sétálj sokat.

Én is ilyen voltam, de amióta változtattam az étkezésemen és mozgok, azóta érezhetően jobb a közérzetem.

A tömegnövelőket meg felejtsd el.

2013. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gyenge vagy, szedjél Béres cseppet naponta 2x 20 cseppet. Immunerősítő és roboráló. Nekem abszolút befutó volt, amikor gyengének és fáradtnak éreztem magam. És mellé kell szedni C vitamint is.
2013. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!