Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lett rosszabb a pikkelys...

Miért lett rosszabb a pikkelysömöröm a fényterápiától? Kinek van ilyen, vagy bármilyen tapasztalata a fényterápiáról?

Figyelt kérdés
Egy hete kezelnek biotron lámpával és egyre gyulladtabb a pikkelysömörös kiütéseim, sőt több is lett rajtam. Azt mondták, hogy normális,ha az elején erősebben jelentkezik,nyugodjak meg, utána el fog múlni. De sajnos csak rosszabb lett. Azt mondták,hogy nem értik miért van ez, még ilyennel nem találkoztak. Egyébként sárga fényt kapok, elvileg a lila hatásosabb, de az nincs ott, ahova járok. Évek óta nem volt rajtam ennyi kiütés, ebben az évben nagyon sok van rajtam és félek,hogy már így is marad. :((Lehet,hogy nem is pikkelysömöröm van? Az orvosok azt mondták, bár az egyik orvos egyszer megkérdőjelezte.
2009. szept. 16. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de a bioptron lámpa az évszázad átverése. apámra is rásóztak egyet, használtuk mindenre becsülettel, de nem több egy nagyon drága sárga lámpánál. persze majd írják, hogy ez a legnagyobb találámány, ami mennyi emberen segít, de ha valami is érne, most nem tetted volna fel ezt a kérdést. kezeltesd rendesen orvossal, hiszen csak tünetmentesíthető. de ha nagyon begyulladnak a sebek, akkor csúnya hegeket fog maga után hagyni. kérj tanácsot más bőrgyógyásztól is.

egy biztos:sem pattanásra, se megfázásra, fejfájásra, hátfájásra, fülgyulladásra nem használt az a lámpa semmit.

2009. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, én is kezdem ezt hinni. Pedig páran nagyon dicsérik. Természetesen azok a leginkább,akikhez járok kezelésre. Mert szerintük egy bácsinak egy hét alatt elmúlt a pikkelysömöre ettől és még ilyennel nem találkoztak, mint én. Akkor ezek szerint nagyon jó színészek.Ez olyan elkeserítő.
2009. szept. 17. 10:38
 3/3 Boda Sándor ***** válasza:
Szervusz!Hagy válaszoljak az írásodra!Én kompetensnek hitelesnek érzem magam ugyan is 20 évig voltam pikkelysömörös ezért tudom mi a dörgés!Igen voltam!15 év óta tudatosan keresem a megoldást ne adtam fel mit ahogyan te sem!Soha semmivel nem kentem és ettől óva intek mindenkit mert ez egy belső probléma amit a szervezet nem tud le küzdeni ezért a bőr felületet is be vonja végső meg oldásként!Ha kened vissza nyomod és mást károsíthat!Én kb 15 16 éve sem sort nadrágot nem hordtam sem strandra nem jártam gondolom sejted miért!4 hónapja kezdtem egy kúrát a 3. hónaptól szinte semmi nem látszott most 4 hónapja teljesen el múlt az állandó korpásodással egyben! Csak belső használat semmi kenőcs fény terápia stb!Ez itt nem reklám hely nem írhatok konkrét dolgokat csak tudd sokaknak sikerült!A családomon belül is!Szívesen segítek!
2010. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!