Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kréta evés mien hatással van...

Kréta evés mien hatással van a szervezetre?

Figyelt kérdés
Nem akartam holnap suliba menni, és barátnőim aztmondták egyek krétát ettöl estére lázas leszek. Igaz ez?
2009. szept. 14. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ezt én is hallottam.

de légy kreatív, dörzsöld a lázmérőt és egyél csípőset. talán attól kipirulsz, és elhiszik.

és mondogasd anyudnak hogy fáj a fejed, és meleged van és fáradt vagy meg fáj a kezed és a szemed.

mondom, légy kreatív

2009. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem igaz, nem leszel lázas, semmi bajod sem lesz.

Menj holnap suliba és tanulj normálisan, hidd el megéri. Bárcsak még iskolás lennék. Felnőttként megbánja az ember, hogy nem tanult jól.

2009. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi bajod,tapasztalat:D De jó,h még egy évig iskolás vagyok,így az előttem szóló kommentjét olvasva:$:)
2009. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

...miLYen hatással...

Nyelvtanra ugorj be, aztán menj haza azzal, hogy rosszul vagy.

2009. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem mégiscsak menj suliba, hátha előrébb jutsz a helyesírásban: nem "mien", hanem MILYEN!
2009. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Inkább fürdés után vizesen menj ki egy kicsit a hűvösre, attól csak beteg leszel, már nincs olyan jó idő. Egyszer nekem sikerült így lebetegednem pedig nem akartam, de ki kellett mennem pakolni.
2009. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tom, h csak a régi fajta krétáktól lehetsz lázas, amiket még vagy 50 éve hzsnáltak, a maitól már nem. Nyomd a lámpához a lázmérőt, én is azt szoktam, csak vigyázz, mert b*szott gyorsan felszalad a higany :P
2009. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi grafittal kombináltuk

Nagyon hülyék lettünk tőle :D

NE PRÓBÁLD KI!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95 ös években többször is ettem krétát, és nálam 2 hét után hatott, lázas voltam injekciót is kaptam
2020. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!