Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj ha felszúrják a fült?

Fáj ha felszúrják a fült?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Elegge, vagyis inkabb nagyon-nagyon kellemetlen, de hidd el, sokkal rosszabb, ha nem csinaljak meg.
2009. szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
nem, inkább félsz tőle, az a baj. a dobhártyában nincs érző beidegzés
2009. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha nincs nagyon elhanyagolva, ma már nem szokták felszúrni, hanem antibiotikummal pusztítják el a gyulladást okozó baktériumokat.
2009. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem gyerekkoromban többször is szúrták de soha nem éreztem semmit, de ennek az is lehetett az oka hogy állandóan üvöltöttem mint egy fába szorult féreg, és az idegtől meg az ordítástól lehet már nem maradt arra figyelmem hogy a szúrást érezzem.
2009. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyermekkoromban sokszor "felszúrták". Ha jól tudom apró bemetszést ejtenek a dobhártyán. Érezhető, ahogy a dobhártyát feszítő genny "kifakad", a feszítő érzés megszűnik. Előtte fájdalmasabb, mint utána.

Hogy a kérdésre válaszoljak: fáj, de ahhoz nem mérhető, amit előtte összeszenvedtél.

2009. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hogy a viharba ne fájna.
2009. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is sokszor szúrták fel. üvöltöttem előtte közben és utána is, zokogtam, még mostis belefájdul a fülem ha erről beszélek. nekem nagyon fájt miközben szúrta. szegény nővéremet sajnáltam a legjobban, neki kellett engem tartania.. neki 4x műtötték a dobhártyáját 5 év alatt.. ilyen szerencsétlenek vagyunk:)
2009. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem volt, h mind2 fülem felszúrták egyszerre:)

most felnőtt fejjel akármennyire is fájna nem kérném..inkább csíkozást vagy gyógyszert...romlik tőle a hallásod..mint pl nekem:(:)

2009. szept. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha úgy állsz neki, hogy fájni fog, akkor fájni fog. Szerintem ne úgy állj hozzá. Nekem is kiskoromban húzták, úgy emlékszem, nem fájt. Mondjuk kevés dologra emlékszem úgy, hogy fájt. Idősebb korban már valóban elképzelhetőnek tartom, hogy rontja a hallást valamennyire... Azért az én hallásommal nincsenek gondok, remélem.
2009. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18éves vagyok..:)és én vok az aki azt monda,h romlott a hallásom:D
2009. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!