Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek felszúrják a fülem?

Szerintetek felszúrják a fülem?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem volt egy pár napja mintha be lett volna dugulva a fülem, aztán tegnap előtt este elkezdett fájni, annyira nem fáj, igazából az aggaszt, hogy úgy érzem, mintha be lenne picit dagadva a fülem bejárata alatt (nem tudom mi annak a résznek a neve) mintha fel lenne ott telve... Ez mitől lehet??? Volt már valakinek ilyen???
2011. febr. 17. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is menj el az orvoshoz, ne tippelgess. Másodszor nézz körül a biológiakönyvedben. Ha be van dugulva a füled, akkor az a külső fülben van, és mosással gyógyítják. A felszúrás a középfülgyulladás gyógymódja.
2011. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most már nincs bedugulva, hanem fáj... Voltam orvosnál, aki megállapított, hogy középfülgyulladásom van, úgy, hogy szabad szemmel belenézett a fülembe kb 3 mp-ig.... Fel is írta antibiotikumot, amit nem szedhetek be, mert allergiás vagyok rá, hiába mondom neki. Most annyit teszek, hogy sóval melegítem, plusz fülcseppet használok.
2011. febr. 17. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha középfülgyulladás, akkor viszont felszúrhatják. Nekem volt gyerekkoromban, az felszakadt magától, de nem tudom, melyikkel jártam volna jobban, mert így is eléggé fájt. Vagy felszúrják, vagy nem, tegyél meg mindent, amit az orvos mondott.
2011. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!