Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem nő az arcokon szőr?

Miért nem nő az arcokon szőr?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és csak az államon nő és az orrom alatt.oldalt az arcomon semmi. Teljesen szortelen. Mit csináljak, hogy nőjön ott is a szőr?
2013. márc. 1. 20:53
 1/4 anonim válasza:
46%
ott is borotváld ha eddig esetleg nem borotváltad és néh hagyd hadd nőjjön ki rá két napra meint borotváld ...
2013. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A borotválástól nem nő ki a szőr. (Csak ha mégis, akkor azért látszik meg, azért érezhető, mert nem elvékonyodott szőrvégek lesznek, hanem a penge vágása miatt nagyobb felület keletkezik.)

A családodban mi a helyzet? Mások is kevésbé szőrösek? Mert egyrészt beleszólhat a genetika is. Másrészt, menj el a háziorvosodhoz, kérj beutalót endokrinológushoz, ő pedig csináljon veled egy vérvizsgálatot az androgén (férfi nemi) hormonokkal kapcsolatban. Férfias típusú kopaszodásod van vagy az sem az igazi? (Halántéknál nőknél vannak pihék, szálak, férfiaknál ugyebár kihullik és felfelé húzódik a hajvonal.) A többi testrészed, combod, lábszárad, alkarod szőrös?

Na, elég összetett a dolog, járj utána. Akkor megtalálod az okát. :)

2013. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy fiú vagy. Menj el endokrinológushoz, ő tud hormonvizsgálatra küldeni.
2013. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak a lábamon térdtől lefelé szőrös, alkaromon totál semmi,mellkasom is csupasz :) tudom sok férfi örülne ennek, de én borostát akarok! :) Édesapám szőrös. köszönöm a válaszokat meg vizsgaltatom magam.
2013. márc. 2. 05:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!