Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves korra várható az...

Hány éves korra várható az arcszőrzet teljes kifejlődése?

Figyelt kérdés
Ha ez mindenkinél változó akkor mi a legvégső életkor ameddigre már biztosan ki kell fejlődni 100%-ban?

2013. febr. 4. 10:54
 1/4 bumbi02 ***** válasza:
Nem lehet megmondani.. Ez annyira változó, hogy például bátyámnak már 15 évesen nagyobb szakálla volt, mint nekem most 20 évesen... Szóval olyan széles intervallumban mozog, hogy szerintem nehéz lenne megmondani.
2013. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaki 18 évesen úgy néz ki mint Kossuth Lajos, valakinek soha nem lesz egybefüggő arc szőrzete. 30 felett vagyok de csak bajszomon és az államon van viszonylag normális szőr. Szerencse hogy nem is akarok:)
2013. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lassan 40 eves vagyok, eleg egy heten egyszer borotvalkoznom.
2013. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális körülmények közt 20-22 .A többi már a kivétel .

A járás megtanulásánál is van átlagkor, ahol a kicsik megtanulnak járni.Ettől van az eltérő,ki korábban ,ki később .

2013. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!