Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom 7 napból 4-5-ször iszik...

Párom 7 napból 4-5-ször iszik pálinkát,2-3 snapszot. Ez engem már kezd taszítani, de nem tudom mennyire fújom fel a dolgot, hogy ez mennyire van káros hatással az egészségére. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony már alkoholizmus. Hosszú távon károsodni fog a mája és a veséje is.
2013. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem változik a viselkedése negatív irányban nem törődnék vele a helyedben.


Kérdés mi a snapsz feles vagy 2-3 centes?

Ha 2-3 centesekből issza akkor nem igen fog leépülni.

Ha 5centesből akkor meg valószínű hogy meghal egyéb természetes úton mielőtt ennek a károsító hatása jelentkezne.

2013. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát meg a párkapcsolatotokra is káros hatással lesz, mert a napi itala fontosabb lesz mint a családja, mivel anélkül nem lesz teljes a napja és majd 7 napból 7x fog inni. Gondolom korábban alkalomszerűen fogyasztott alkoholt, most pedig eljutott addig , hogy heti 5x .
2013. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Joshy Ca$h ***** válasza:
Szerintem addig nincs baj amíg ennyit iszik. Sőt kaja előtt meg után kifejezetten jót tesz az emésztésnek. Csak ha valami személyes problémája lesz később, nehogy meginduljon a lejtőn!
2013. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Snapsz alatt 2-3 centesen értek. Nem csinálja régóta. Csak ha van pálinka, akkor iszik. Ha nincs, akkor nem, de mostanában mindig van, mindig kapunk valakitôl és nem szeretném ha rendszer lenne belôle, féltem az egészségét és a kapcsolatunkat.
2013. jan. 18. 22:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát a kommented alapján nem tűnik hű de komolynak a dolog, mondjuk azt nem írtad hogy a veled való viselkedése ettől megváltozik-e, ha viszont nem akkor fölösleges ebből balhét csinálni.
2013. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem változik a viselkedése. Nagyon rendes velem. Csak valamiért erre a pia dologra harapok.
2013. jan. 19. 20:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a családodban fordult elő alkoholizmus, de azért ne fújd fel az emberek nagyobbik része valamilyen mértékben iszik, de lehet azt normális keretek között tartani, ez az eset még nem húzós szerintem. Én ha abban a helyzetben lennék mint a leírt férfi és emiatt szólnál meg hát én bizony kötekedésnek venném a dolgot, főleg mert nem bántam veled rosszul. Na meg a másik így átolvasva a 2-r snapsz 2-3 centesekből 4-9 cl között van ez sörre átszámítva kb 1 vagy 2 sör ami egyáltalán nem vészes, főleg így hogy nem is napi szintű.
2013. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindkettônk családjában fordult elô ilyesmi, már nem élnek.

úgy döntöttem nem baszogatom, inkább elrángatom ide-oda, sportolásra gondoltam rendszeresen, hogy ha az lefoglalja, talán nem lesz gond a piálásból.

Köszi az eddigi válaszokat.

2013. jan. 20. 16:56
 10/11 A kérdező kommentje:
Napi egy sörért nem szólnék, mert az nem égetett szesz.
2013. jan. 20. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!