Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnek gyorsabban noni?

Hogy tudnek gyorsabban noni?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok,50 kg 171cm magas,fiu es kicsit alacsonynak erzem magam,es nem tudom vmi nem befojasolhatja a novekedesem? Pl ha tobbet ennek gyorsabban nonek? Vagy valamibol tobbet ennek? Azon is gondolkodtam hogy fel szedek szeptemberig 10 kg-et hogy ne legyek ilyen vezna.
2013. febr. 28. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

ne akarj... hiddel nem jó

201 cm vagoyk 16 évesen.. kicsit gááz hogy mindenki minimum 1 fejjel kisebb nálam. ha fel akarsz szedni kilokat akkor kondizz:D

2013. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne kondizz!!! a súlyemelés és a futás az, ami miatt nem tud tovább nőni a test! a csigolyák csak úgy tudják elbírni a fokozott terhelést, hogy ebbe fektetik az energiát, a növés helyett

talán úszás az jó rá... az úszás mindenre jó:D

sok kálcium, vitamin szintén biztos jó valamire


osztán nősz amekkorára nősz.. én 175 vagyok 20 évesen, tovább már nem fogok.. pedig egy 180 jó lett volna.. sebaj:)

2013. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En is 180 szeretnek lenni de tobb max 5cm mel mert itt is latom neha 150-es csaj meg 200-as csavo...max allva le tudja szopni de jobb nem hiszem xD eleg kenyelmetlen lehet tobb mint 2 fej kulombseg. Es csak utanna szeretnek kondizni mert hallottam hogy meg allit a novesben. De ak ha keveset eszek pl akkor s befojasolja a novekedesem? Mondjuk ebben az orszagban ahol most vagyok egesz jol vagyok,itt az atlag ebben a korban 150-160.
2013. márc. 1. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!