Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsabban...

Hogyan tudnék gyorsabban elaludni?

Figyelt kérdés
Minden nap reggel negyed 7kor kelek. 15-16 óráig iskolában vagyok. Utána edzek kb egy órát. Plusz még délután, estefelé tanulok. Ennek ellenére sokszor mikor lefekszem aludni, még egy óra múlva is ébren vagyok. Csak forgolódok. (Nem rég vettünk új ágy matracot is, hátha ez a gond. De nem.) A válaszokat előre is köszönöm!
2010. szept. 27. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez válik be: esténként egy nehéz szövegű,nem túl érdekes könyv a kézbe,valami történelmi vagy tudományos.Kb 2 oldal, és "hirtelen nagyon álmos" leszel:)
2010. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:P Nem rossz, de az a baj, hogy még tv-mellett sem tudok elaludni :( Azért köszi :)
2010. szept. 27. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Talald meg azt a modot, hogy pihenteted az elmedet, lazitani kellene, de ugy, hogy az agyadat pihenteted, relaxalsz, es rendszeresen.


Este lefekves elott igyal nyugtato teat, amit igy lehet venni, ezen a neven, es segiteni fog.


A netten is megtudod nezni, de talald meg a Neked megfelelo relaxalasi modot, amit eltudsz vegezni, igy az elmed es a tested is elfog lazulni.

2010. szept. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!