Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukám nem hajlandó orvoshoz...

Anyukám nem hajlandó orvoshoz menni, pedig nagyon rosszul van 3 hete. Valaki segítene? SOS

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy rá fogom tudni venni hogy menjen el, mert azt hiszem nincs is TB-je, és azt mondta, hogy nem megy orvoshoz, mert nem akarja tudni mi baja, mert ha komoly, úgysem kezelteti magát.

Tünetei, amikről én tudok: hőhullámok, hányinger, hányás, émelygés, szédülés, rossz közérzet, gyengeség. A vérnyomása általában mindig magas.

Ezek minek a tünetei lehetnek? 45 éves, gondoltam klimaxra is, de az ennyire durva? Tényleg nagyon rosszul van, nekem meg annyira fáj, hogy nem megy el orvoshoz!

Most Sumetrolimot szed meg vitamint, gyógyteázik, de eddig nem javul.

Valami ötlet? :(


2013. febr. 28. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a klimaxtól is viszont ha nincs kezelve a magas vérnyomása komoly baj is lehet. Nem értem az ilyen felelőtlen embereket. Föleg akinek gyereke van akit fel kéne nevelnie.... Nincs más rokon aki segíthetne rávenni hogy menjen el orvoshoz. próbálj meg ugy hatni rá hogy gondoljon rádd hogy Te még gyerek vagy és el kéne nevelnie és szükséged van rá.
2013. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig a klimaxra sem árt szedni gyógyszert, mert elég kellemetlen tünetei vannak, amúgy a tünetekkel az a baj, hogy nagyon sok mindennek lehetnek a tünetei, de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Próbáld meg valahogy rávenni az orvosra, mondd el, hogy neked mennyire fontos, hogy még sokáig egészséges legyen.
2013. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem vagyok gyerek, 23 éves vagyok, öcsém 20, szóval ő már felnevelt két gyereket. Vérnyomására anno szedett gyógyszert de nem igazán vált be, mióta munkahelyet váltott azóta ebből a tekintetből jobban van, viszont amiket leírtam tünetek kb. 3 hete minden nap jelentkeznek nála.
2013. febr. 28. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha dolgozik akkor kell hogy legyen TB-je is.

Amúgy meg ha rosszul van nagyon akkor hívd az ügyeletet és kiküldik az orvost hozzá.

2013. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs bejelentve, így nincs TB-je, azt hiszem, vagy valami ilyesmi.

Két tünet, amiket kihagytam: nyak-és fejfájás.

Továbbá a percen tudtam meg, hogy egy hete véres vizelete van.

Mondhatok neki bármit, már mindennel próbálkoztam, de nem megy orvoshoz.

2013. febr. 28. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egészségügyben mindenkit köteles ellátniuk a kórházaknak. Nem küldenek haza senkit azzal hogy ha nincs TB akkor csinálj amit akarsz. Azért ez elég erős büntetőjogi felelősség, szerinted kimerné vállalni?


20 23 éves felnőttek vagytok, lábra álltok és elintézitek.


Mihamarabb menj el a háziorvosához és hívd ki. (holnap)

A vitát pedig hagyd későbbre.

2013. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!