Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Jogosult vagyok ingyenes...

SOS! Jogosult vagyok ingyenes orvosi ellátásra?

Figyelt kérdés

Pályakezdő regisztrált álláskereső vagyok, tb-m nem volt fizetve.

Megbetegedtem és mivel nem javul az állapotom, kénytelen leszek elmenni a háziorvosomhoz, azonban nem tudom, hogy mire számíthatok? Ingyenes ellátásra vagy ott kell fizetnem?

És ha fizetnem kell, akkor egy influenza tünetes megbetegedés vizsgálata, gyógyszerírás mennyibe kerülhet?

(Mielőtt megkövezne valaki naplopó életmódomért, pont most találtam munkát, de így nem tudok kezdeni.)


2013. febr. 20. 20:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
A lényeg röviden Elmész, ellátnak ingyen,de később be kell fizetned.Úgyhogy érdemes minél előbb rendezni,akár úgy is,h Te fizeted, mert arra az időszakra egy összegben kell később fizetni és ha nő az idő,nő az összeg is.Amúgy nem az orvos jelenti,ha valakinek nincs TB-je.Az ellátás során megjelenésed bekerül a számítógépes rendszerbe,ami össze van kötve a TB-vel.
2013. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom én ezt a levegőben lógva hagyni, de munkanélküliként erre már nem tellett, méltányossági alapon nem igényeltem, és beütött a krach, mert munkába állás előtt lettem nagyon beteg.

Ha rendbe jövök, munkába állok rendezem az elmaradást.

Még egyszer köszi a segítséget!

2013. febr. 20. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!