Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le? (többi lent)

April007 kérdése:

Hogy szokjak le? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hát az a baj hogy miután szakítottam egy fiúval és elég komoly kapcsolatom volt. Ezután rögtön összejött egy másik lánnyal én meg elkezdtem vagdosni magam. Ez úgy 2 hete volt. Mostanában élvezetböl csinálom.
2013. febr. 20. 11:42
 1/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Csinálj fasírtot magadból!
2013. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hasznos volt. köszi.
2013. febr. 20. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?


Esténként fuss egy órát, fáradj le. Gondolom sokat vagy egyedül, amikor rágod magad és olyankor "jól esik" a vagdosás. Persze ezen az is segít, ha társaságban vagy, de ha egyedül hagynak, akkor megint tökmindegy. Tanuld meg kontrollálni magadat!

2013. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok. a fiuval szemben már megoldòdott a problémám viszont a családommal valo viszonyom rémesen romlik...
2013. márc. 1. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt leírtakat (#7) gondolom veled kapcsolatban is, olvasd el, remélem ad valamit


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__3..

2013. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!