Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves korban lehet vastagbél...

20 éves korban lehet vastagbéldaganat?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy 40 év felett kell emiatt aggódni, igaz ez?

Nagyon sok stressz ért mostanában és állandóan fel vagyok fújódva főként este (reggelre jobb).Mintha a székletem mennyisége kevesebb lenne és kicsit vékonyabb. A hasam is fájdogál néha.Mitől lehet ez?


2013. febr. 19. 16:13
 1/1 anonim válasza:

A tüneteidet simán okozhatja a stressz. Ha rosszul kajálsz (szénsavas italok, káposzta... stb. felfújó ételek) akkor ugyanez lehet. De nyilván a doki tudja megmondani, jó esetben elég szélhajtót bevenned :) Menj el a háziorvoshoz, hasi ultrahang és reméljük, nincs gondod. Amúgy a sport segít a stressz legyűrésében és a jó emésztésben is!

A vastagbéldaganat 40 év fölött csak gyakoribb, de nem kizáró ok a fiatalabb életkor.

2013. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!