Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lesz egyre dagadtabb a...

Miért lesz egyre dagadtabb a barátnőm?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy alig eszik, mégis egyre kövérebb, de szó szerint már kb kétszerese annak, mint ami 2 éve volt. Mondtam neki, hogy mennyen el vizsgáltassa ki magát, mert nem akarok egy elefánttal lenni. De nem.. Arra gondoltam, hogy cukorbeteg lehet, ők szoktak hirtelen hízni.

Vagy mi lehet a baja? Tény hogy mozogni nem sokat mozog, de akkorsem kéne ekkorának lennie szerintem..


2013. febr. 19. 14:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha kétszer akkorára hizott két év alatt és most 170cm-hez 80 kiló, akkor két éve 40 kilósan kórosan sovány lehetett...
2013. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jó, kicsit túloztam, nem lett kétszer akkora, de nagyon látszik rajta, hogy hízott és ez egyre inkább van, mert azt mondta, nem eszik szinte semmit, mégis csak nagyobb és nagyobb.
2013. febr. 19. 16:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló okozhatja, vagy akár pajzsmirigy alulműködés. Őt nem zavarja? Miért nem akar orvoshoz menni?
2013. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja, ha nem tetszik nem kell vele lennem. De jót akarok neki, csak nem veszi észre.
2013. febr. 19. 17:42
 15/15 Wenckebach ***** válasza:
Több oka lehet, amit érdemes orvossal kivizsgáltatni, de a cukorbetegség NEM okoz hízást, épp ellenkezőleg. Azért szokás a cukorbetegséget a kövérséggel társítani, mert az elhízás (főleg a centrális, a köznyelvben "alma típusú") nagyban megnöveli a cukorbetegség kockázatát, de a teljesen kialakult, kezeletlen betegségnek (főként fiatalkorban) inkább lassú fogyás a jellemzője. Az élet persze nem mindig követi a tankönyvet.
2013. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!