Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lesz egyre dagadtabb a...

Miért lesz egyre dagadtabb a barátnőm?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy alig eszik, mégis egyre kövérebb, de szó szerint már kb kétszerese annak, mint ami 2 éve volt. Mondtam neki, hogy mennyen el vizsgáltassa ki magát, mert nem akarok egy elefánttal lenni. De nem.. Arra gondoltam, hogy cukorbeteg lehet, ők szoktak hirtelen hízni.

Vagy mi lehet a baja? Tény hogy mozogni nem sokat mozog, de akkorsem kéne ekkorának lennie szerintem..


2013. febr. 19. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbáld rávenni a kivizsgálásra, lehet pajzsmirigy gond is.
2013. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Először is légyszi mondd meg kb mekkora, mert nem tudom Neked mit jelent az, hogy dagadt. Magasság/tömeg?


Mekkora volt mikor megismerted?


Nem kezdett fogamzásgátlót szedni?

2013. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy alulműködés,cukorbetegség lehet..

Minél előbb menjen orvoshoz,mert komoly baj is lehet!

2013. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Sok oka lehet. Győzd meg róla, hogy a saját egészsége érdekében jobb ha elmegy a háziorvoshoz, és ő majd beutalja különböző vizsgálatokra. Engem először vérvételre, majd pajzsmirigy vizsgálatra, nőgyógyászhoz, végül endokrinológiára küldtek. Muszáj ezen átesnie, ha nem akar tovább gyarapodni... Könnyebb lehet úgy, ha érzi hogy mellette állsz, és ha neki mondod kicsit tapintatosabban közöld vele.
2013. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kilót nem tudom mennyi, de szerintem jóval több, mint 70 lehet (de 80 talán nem), de többnek néz ki, vastag felkar, nagyon vastag comb, nagy segg, stb.. Szed fogamzásgátlót is amúgy.
2013. febr. 19. 15:05
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Kapcsolatban sok nő hajlamos az elslamposodásra, révben érezve magukat sokan nem akarnak versenyezni más férfiak figyelméért.


Különösen akkor merik megtenni, ha megállapítják magukban, hogy párjuknak úgysem jutna náluk jobb.


Sokszor a nők a velük élő férfi versenyképességét is tudatosan csökkenteni akarják azzal,hogy próbálják felhizlalni, illetve kevésbé jól öltöztetni.

2013. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Kilót nem tudom mennyi, de szerintem jóval több, mint 70 lehet (de 80 talán nem)"


Az semmi. Egy 180 as magassághoz pont jó.

2013. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-osnak: és van jópár férfi, aki a boldogitó igen után sörhasat ereszt, nem borotválkozik és cikizi a nejét ha az új frizurát csináltat. És vannak akik nem és vannak nők akik nem azért hiznak meg, hogy a faszijukat ezzel is alázzák. 39/F
2013. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért is van lehúzva a 4-es válasz? Mert leírtam, hogy engem hova küldtek amikor ilyen problémám volt?
2013. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, nem szoktam pontozni. De amúgy nem 180 magas, hanem 170 körüli.
2013. febr. 19. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!