Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt orvos aki jártas a...

Van itt orvos aki jártas a daganatos megbetegedésben?

Figyelt kérdés
daganat
2013. febr. 15. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nincs onkológus csak daganatos betegek vagy gyógyultak, akik segítenek, ha kérdezel. Például én.
2013. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orvosok nem itt punnyadnak
2013. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is gyógyult daganatos vagyok.Mit kérdeznél?
2013. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére én is az vagyok :) Kérdésem csak annyi lenne hogy rendészetire akarok jelentkezni jövőre és nem igazán szeretném tudatni régebbi betegségemet! Vérkép alapján megtudják mondani hogy valaha volt e daganatom? /éve gyógyult vagyok!
2013. febr. 15. 19:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Vérképen nem látszik, hogy mi volt. Csak az ami van. Bár én nem titkolnék el semmit, mert az orvosi kartonodban benne van és probléma lehet, ha letagadod vagy elhallgatod.
2013. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Félek hogy ha elmondanám akkor meg azért buknám a dolgot. Hozzá tudnak férni az orvosi kartonomhoz vagy utána szoktak nézni egyáltalán ?
2013. febr. 15. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Sima vérkép nem mutatja ki,hisz Te is tudod,hogy ahhoz markert néznek.Én sem mondanám meg,mert gyógyultnak tartom magam.Ha kiderülne akkor is ezt mondanám.

És nem szoktak utána nézni.De akkor legfeljebb felmondanak,de ezért meg nem tehetik,mert az megkülönböztetés.

2013. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs,nem felmondanak,hanem eltanácsolnak.De semmi okuk rá.
2013. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Régen sem az egészségállapot miatt kutakodtak a fegyveres

alakulatoknál,a politikai oldal volt a célkeresztben .

2013. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Napsugar11 ***** válasza:

Daganatos betegek alternatív terápiák közötti eligazodásával foglalkozom, de nem orvosi egyetemet végeztem, hanem csak Egészségügyi Főiskolát.


A BNO kód bevezetésével mindenkiről tudnak mindent... Vannak cégek, akik utánanéznek ilyeneknek, főleg ahol egészségi alkalmassági is van, máshol nem. Cége válogatja.


Ha rákérdeznek előző betegségekre akkor már tök mindegy. Ha letagadod, azért fognak eltanácsolni, ha beismered, akkor meg lehet, hogy azért. Persze az indoklásban biztosan nem ez fog szerepelni indoknak...


Sok sikert, remélem minden a legjobban alakul majd.

2013. febr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!