Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért büdös állandóan a szám?

Miért büdös állandóan a szám?

Figyelt kérdés

Egyfolytában büdös a szám, pedig naponta többször is mosok fogat és közben a nyelvemet is megsikálom a fogkefével de ez is csak pár percre mulasztja el, vagy néha még büdösebb lesz a fogkrémtől (vagy ilyen zavaró szagnak tudnám mondani). A mandulám is fáj elég gyakran nem tudom nem ettől lehet e.

Cigit naponta 1 szálat szívok el vagy annyit se de néha van hogy többet. De ha nem szívok napokig akkorsem jobb. Mit tehetnék ne legyen büdös?


2013. jan. 29. 10:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nézd, itt nem találgatni kell, hanem meg kell nézetni... az emésztési bajok, ha nem kezelik őket komoly problémákat, még szívpanaszokat is okozhatnak... ezzel nem lehet játszani, vedd komolyabban... senki nem élvezetből nyeli le a csövet, de bele még nem halt senki, szóval hajrá.....
2013. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem legelőször menj el fogorvoshoz, nagyon is elképzelhető, hogy rossz fog miatt büdös a szád.
2013. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!