Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elaludni...

Miért nem tudok elaludni barátnőmnél (barátság)?

Figyelt kérdés

Ha hozzájuk megyek ottalvósra, akkor a szülei szobájában alszunk, ahol én nm tudok egyszerűen..forgolódok, hajnali 4 körül alszom el, mégha le is feküdtünk éjfélkor, pedig semmi kivetnivaló nincs abba a szobába, tetszik, nem nyomaszt, minden oké..régebben a másik szobájukban aludtam, ott simán ment, pedig ugyanolyan volt mint az előbbi..én ezt nem értem :D Voltam már elég kapatós, színjózan, nagyon éber, full fáradt, próbáltam filmre, csöndben, zenére elaludni, de nem ment az alvás..


Máshol nincs ilyen gondom, velem minden rendben és velük is, szeretem azt a családot, semmi rosszélmény.


Ötlet?


2012. dec. 29. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szellem van a házban és érzékeled. Többet tudhatsz meg, ha az ezotéria kategóriába teszed fel a kérdést.:)
2012. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ilyenekben nem igazán hiszek :D

DE köszi! :)

2012. dec. 29. 11:52
 3/3 anonim válasza:
én se szeretek idegen helyen aludni. lehet csak ez a gond. elég egy idegen illat is ahhoz, h meg zavarjon.
2013. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!