Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olvastam a chips-ekről hogy...

Olvastam a chips-ekről hogy rákkeltő hatásúak. Mi az a mennyiség ami már veszélyes? És milyen rákot okozhat egyáltalán? (Teljesen laikus vagyok a témában)

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Már mindenre azt mondják, hogy rákkeltő hatású. De gondolom te sem chipset eszel chipsel, szóval nem kell aggódnod.
2009. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mint általában az összes anyag rákkeltő csak megfelelő mennyiség kell hozzá.

Sztem itt minimum olyan töménytelen mennyiséget kellene elfogyasztani mint pl gondolom ismered hogy a csoki endorfint termel és hogy ettől orgazmusod is lehet, nahh szóval ott is étcsokiból kellene bevágnod 300-400 kg körül. ami lehetetlen. szóval valószínű itt is olyan mennyiséget kellene abból elfogyasztani, hogy már inkább abba halnál bele, nem volna a ráknak ideje tevékenykedni, hogy abba te bele is halj.

Czeizel Endre is azt mondta, hogy minden mérgező, csak megfelelő mennyiséget kell bevinni a szervezetbe

2009. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mindenre rámondják h rákkeltő, a levegőre is, mivel televan szmoggal, aztán azis rákkeltő.

de hamarosan kitalálják a BIO csipszer, ami nem rákkeltő, és 250 ft helyett 750be fog kerülni :D

2009. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D


Kösz a válaszokat mindenkinek!

2009. aug. 25. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!