Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Evés közben mindig víz ömlik...

Evés közben mindig víz ömlik az orromból. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja tart. Semmi extra, sima víz. Volt, hogy azt hittem, átszakadt a szájpadlásom, mert kihúzták a bölcsességfogamat, de megvizsgáltattam, és nem. Elég idegesítő...
2012. dec. 23. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
atya világ.!!!!!! ez szerinted normális? pont egy ilyet láttam, vagy olvastam valamelyik nap. egy nő erről panaszkodott, elment dokihoz azt mondta semmi gáz, és a végén kiderült hogy az agyvize vagy micsoda folyik....... nagyon gyorsan nézz utána!!!!! vagy doki
2012. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor a fogorvos után most itt az ideje, hogy fül-orr-gégész is megvizsgáljon, sürgősen. Vízszerű folyadék a fejben csak az agy irányából szivároghat, ami nem szerencsés, mert igen nagy a fertőzés veszélye. (Remélhetőleg nem erről van szó.)
2012. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na tessék, azonnal olvasd végig, és azonnal doki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [link]
2012. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy abnormális. Remélem semmi komoly, csak doki előtt meg akartam tudni, mire számítsak :)
2012. dec. 23. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!