Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kezdett el hányás...

Miért kezdett el hányás közben dőlni a vér az orromból (és a számból)?

Figyelt kérdés
A számból gondolom csak azért, mert átcsorgott az orromból, de vajon mitől lehetett ez, volt már valakinek ilyen?
2011. dec. 30. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A hányás némi erőlködéssel is jár, megpattanhatott egy gyengébb ér. Ha a hányás összefügg léguti betegséggel, pláne érthető, mert a nyálkahártyáid rosszabb állapotban lehetnek. Azért mindent összevetve, nem egy normális jelenség. Ha ismétlődne a vérzés, lásson orvos.
2011. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég, ha egy ér megpattan. Ha nem gyakori, nem kell vele foglalkozni.
2011. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát a hányás (Kivételesen!!!) direkt ment, akkor lehet, hogy tényleg az "erőlködés" miatt.

2011. dec. 30. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Erőlködés mint előttem írták és még lehet rásegített a magas vérnyomás pánik miatt. Mert gondolom nem csak úgy szerettél volna hányni.
2011. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát elképzelhető..
2011. dec. 30. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
a hányásban lévő gyomorsav valószínűleg szétmarta a nyelőcsöved és az orrnyálkahártyád...gratulálok a hülyeségedhez
2011. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valószínűleg, attól hogy egyszer hányok szétmarja a nyelőcsövemet -.-" . direkt írtam, hogy kivételes alkalomról van szó, tehát nem szoktam rendszeresen hánytatni magam.
2011. dec. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!