Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg vagyok halva ilyenkor....

Meg vagyok halva ilyenkor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szoktam beteg lenni csak a torkom szokott fájni meg folyik az orrom, de ilyenkor halott vagyok. Kb egész télen meg vagyok fázva valamiért pedig rendesen felöltözök, vitamint is eszek. Ilyenkor képtelen vagyok suliba lenni vagy ha el is megyek akkor órák közben hazajövök mert nem bírok ott lenni. Nem tudok ilyenkor egy helyben ülni és figyelni. Most is fáj egy kicsit a torkom és folyik az orrom de nem mentem suliba. Én ezt nagyon nem bírom, csak nem tudom hogy mi lesz ha már dolgozni fogok. Mit tegyek hogy ne legyek meghalva?
2012. nov. 27. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mandulád van még?-lehet hogy ki kellene vetetni.

Ha nincs, akkor passz.

2012. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

szerintem ne vetesd ki a manduládat már!! Gyerekkorban is veszélyes-pár évesen- de később még veszélyesebb. Elvérezhetsz műtét közben/után,nagyon sok emberrel megtörtént már,akik későn vetették ki... nekem megvan még,-24 éves vagyok- minden évben min 1x rámegy egy tüszős mandulagyuszi,de "túlélem",-inkább,minthogy a mandulaműtétembe pusztuljak bele...

döntsd el te is :)

2012. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, nem merem kivetetni :D
2012. nov. 27. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felkészülni kéne a betegségre, hanem megelőzni. Táplálkozz rendesen, sportolj!
2012. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek hogy ne legyek meghalva?"


Egyél élesztőt...

2012. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!